Leave the site

Tattoo Trabzon

“Tattooda hassasiyetimiz Trabzon”

Öncelikli iş sahamızın büyük kısmına sahip olan Trabzon için dövme konusunda daima hasas davranmaktayız.Dövmenin bir sanat dalından başka bir şey olmadığını, gençllerin tattooya ilgi duymaları durumunda nasıl bir psikolojik sürece tabi olmaları gerektiğini ve akla takılan bir çok soruyu açıkça ifade etme prensibini gütmektedir.

Tattoo zihinde bir çok labirent oluşturan bir düşünme karar verme sürecidir.Biz bu sürecin başından sonuna kadar yanınızda olmak isteyen bir işletmeyiz.Yani dövmeye olan ilginizi bizimle paylaşabilir, fikir alabilir ve en doğru sonuca ulaşabilirsiniz.


4 Yorum Yapılmış so far, birşeyler söylemek istermisin?

 1. GALİP BAYRAM says:

  MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İMZASI İSTİYORUM UYGUN FİYATA YAPARSANIZ HEMEN GELİP YAPTIRACAĞIM ÇOK UÇUK FİYATLAR İSTİYORLAR…

 2. tattoozon says:

  kötü işcilik ve uçuk fiyatlara karşıyız..iletisim kısmında adresimiz de telefonlar da mevcut..bu konuda bizimle aynı hassasiyeti paylaşan arkadaşlar gereken profesyonel destek ve bilgilendirme için buyrun gelin..tattoozon olarak her türlü görüş ve önerilerinizi dinlemek , sorularınızı cevaplandırmak bize memnuniyet verir..

 3. ali says:

  slm ben almanyadan kalici dövme istiyprum
  ama trabzonspor olsun ve fantasi güzel birsey bulamadim yardimci olabilirmisiniz
  tsk saygilarla aliyildiz

 4. tattoozon says:

  slm ali..desen seçimi ve uygulama konusunda studiomuzdan yardmcı olabiliyoruz..eger yolun düşerse buyur gel kapımız açıktır..ilgin için teşekkür ederiz..

Yorum Yap