Leave the site

Geçici Dövme

Geçici Dövme ( Henna Holiday Tattoo )
Geçici dövme, kişinin teninde geçici süreyle istediği, genellikle doğal malzemelerle uygulanan ve kısa ömürlü çalışmalardır.Kişinin tenine göre kalıcılık süresi değişim gösteren geçici dövme 2-3 haftaya kadar netliğini koruyabiliyor.Aşırı detay çalışmak için uygun bir tercih olmayan geçici dövmeler için daha belirgin ve basit şablonlar kullanılır.Ancak ayrıntılara önem veren Tattoozon en detaylı uygulamalar ve parmak üzeri çalışmalar dahil bu sanatı da icra edebilecek kapasiye sahiptir.. Uygulama süresi düşüktür ve dövme sonrası ekstra bakım gerektirmez.Geçici dövme genellikle cilt problemi yaşatmaz ama bazı durumlarda hassas deriler geçici dövme bileşenine kızarıklık, kaşınma vb. reaksiyonlar gösterir.

Geçici dövmede en çok merak edilenlerden biri de “İğne kullanılıyormu?” Hayır, geçici dövme hiç bir şekilde deri altına uygulanmaz.Kına mantığıyla işleyen ve belirli bir süreden sonra silinen bir forma sahiptir.Geçici dövmenin daha uzun süre tende kalabilmesi için bileşene eklenen kimyasallar da vardır.Ancak Tattoozon geçici dövme uygulamasında kimyasal bileşen kullanmak istemediğinden dolayı süreci kısa tutmaktadır.
Tattoozon geçici dövme uygulamalarında verilen süre tamamen doğal yöntemlerin kullanıldığının bir göstergesidir.Dövme kalıcıda olsa geçicide olsa hijyen gerektiren bir işlemdir.Dikkate almanız gereken bilgiler bu yönde.

 

Geçici dövme uygulamalarımız ;